KONST / Litografier / Färglitografi 14333246
nr 1433 3246
Reidar Aulie
(1904-1977), Norge
Signerad, numrerad 135/250. Färglitografi, bildmått: 44x55, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Reidar Aulie, norsk målare född 1904, död 1977.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:05:08
6/11 20:56:59
22 nov